Meteo upozornění

9.3.2019

SILNÝ VÍTR V DALŠÍCH HODINÁCH A DNECH

UPOZORNĚNÍ PLATÍ od 9.3. (cca 9:30) do 11.3. (cca 22:00) pro celou ČR.

Vítr začne během ranních sobotních hodin zesilovat. Silné nárazy větru se rozšíří během dne na celé území ČR.  Proto očekáváme, že po celou dobu platnosti se dají očekávat nárazy v nižších polohách od 50 do 90 km/h. Na horách od 80 do 130 km/h. Během uvedené platnosti se najdou místa, kde vítr může přechodně na chvilku slábnout. 

Nejsilnější vítr bude z Ne na Po. To očekáváme v nížinách až do 100 km/h (tedy velice silný vítr), na horách pak až do 140 km/h. 

Roadsigns-30908_960_720_2


Prohlášení 

Prohlášení : Upozornění vydávané našim týmem METEO VČASNÉ VAROVÁNÍ nejsou propojené, nebo nejsou součástí státního podniku ČHMÚ a tedy nejsou převzatou verzí.

Naše stránka si dle dostupných - veřejných zdrojů ze světa a zakoupených vlastních aplikací (tzv. map - radarů - synoptických map a mnoho dalšího) tvoří na tzv. základní desce své přehledy, předpovědi, výpočty a nákresy tak, aby vše bylo co nejvíce reálné pro naše území ČR. Proto nenese odpovědnost za případné škody způsobené přijatými opatřeními na základě informací z této stránky. Dle zkušeností využívají některá média, fans, některé JDH či IZS ČR naše upozornění, které berou jako přesné a spolehlivé. Přesto uvedené věty je nutné veřejně uvést dle podmínek našich zákonů ČR.

Pokud využijeme nějaký veřejný obrázek (mapa, srážky atd.), tak vždy uvádíme zdroj.

Naše sdružení Meteo Včasné Varování o.s.  spolupracuje s některými meteorologickými společnostmi v EU. Předpovědi počasí sestavujeme i na základě analýzy zakoupených aplikací, které tvoří tzv. základní desku na kterých pak tvoříme naše výpočty, tak aby vše bylo co nejvíce reálné pro území ČR. Meteo Včasné varování se snaží chránit majetek občanů v době nebezpečných doprovodných jevů počasí.

Upozornění

 Majacek-1_3                                    Majacek-1_8 


 

O n l i n e