Meteo upozornění

3.12.2020 (21:00)

SILNÝ VÍTR NA POLOVINĚ ÚZEMÍ AŽ DO PONDĚLNÍHO RÁNA

Jak už od nás víte z minulých dní, tak silný vítr předpokládáme hlavně od pátečního do nedělního dne.

Situaci aktuálně upřesňujeme a to, že od Čt cca 23:00 hod. do Po cca 04:00 hod. bude hlavně na severu a východě Čech, na Vysočině a na Moravě a ve Slezsku zesilovat vítr, který bude mít po celou dobu platnosti  nárazy větru od 45 do 80 km/h, nelze vyloučit ojediněle i v nižších polohách až 90 km/h.

Přechodně může vítr po dobu platnosti mírně slábnout.

Na horách budou nárazy od 70 do 110 km/h, ojediněle až do 125 km/h.

Na ostatním území Čech budou občasné nárazy větru od 30 do 55 km/h. Koncem Ne není vyloučeno až 70 km/h. Během pondělního dne by měl vítr v celé ČR slábnout.

Air-bag-987933_1280


1.8.2010

Prohlášení 

Prohlášení : Upozornění vydávané našim týmem METEO VČASNÉ VAROVÁNÍ nejsou propojené, nebo nejsou součástí státního podniku ČHMÚ a tedy nejsou převzatou verzí.

Naše stránka si dle dostupných - veřejných zdrojů ze světa a zakoupených vlastních aplikací (tzv. map - radarů - synoptických map a mnoho dalšího) tvoří na tzv. základní desce své přehledy, předpovědi, výpočty a nákresy tak, aby vše bylo co nejvíce reálné pro naše území ČR. Proto nenese odpovědnost za případné škody způsobené přijatými opatřeními na základě informací z této stránky. Dle zkušeností využívají některá média, fans, některé JDH či IZS ČR naše upozornění, které berou jako přesné a spolehlivé. Přesto uvedené věty je nutné veřejně uvést dle podmínek našich zákonů ČR.

Pokud využijeme nějaký veřejný obrázek (mapa, srážky atd.), tak vždy uvádíme zdroj.

Naše sdružení Meteo Včasné Varování o.s.  spolupracuje s některými meteorologickými společnostmi v EU. Předpovědi počasí sestavujeme i na základě analýzy zakoupených aplikací, které tvoří tzv. základní desku na kterých pak tvoříme naše výpočty, tak aby vše bylo co nejvíce reálné pro území ČR. Meteo Včasné varování se snaží chránit majetek občanů v době nebezpečných doprovodných jevů počasí.

Upozornění

 Majacek-1_3                                    Majacek-1_8 

  

 

O n l i n e