QR Platby na aplikaci

15.10.2020 Report č. 7. Sdělení informací ohledně vývoje aplikace.
Nejprve nám dovolte poděkovat 230 fans. Právě tento uvedený počet přispěl (či ještě někdo další může přispět) pomocí QR KÓDU na tvorbu aplikace. S tvůrci aktuálně řešíme další možnosti/funkčnost atd. Nově trasujeme možnost, že by podle vaší GPS polohy Vám aplikace ukázala teplotu ve vašem okolí. Díky poloze by se také rodila upozornění dle typu a vážnosti.
Příklad: Aktuálně jste v Praze, kde hrozí odpoledne silné bouřky ale protože se během dne přesunete do svého domova např. do okolí Kolína, tak zde by Vám aplikace hlásila nově dle vážnosti velice silné bouřky a to díky GPS. Právě připravuje testování verze. Již je funkční vyhledání pozice podle názvu města/obce, teď se ladí přesné získání polohy podle GPS telefonu. Pro nás tvůrce a jejich okolí se začne v krátké době testovat demo např. získání polohy uživatele, současná předpověď pro oblasti, podrobná hodinová předpověď na 48 hodin dopředu a denní předpověď na 7 dní.
Cílem práce je vytvořit aplikaci, která bude pro Vás přehledná a jednoduchá. Nemělo by Vám nic důležitého utéct. Tedy práce je ještě dost a já tvůrcům děkuji.
Okolo aplikace je dost práce. Od náročnosti propojení až po finanční stránku. Jsme na dobré cestě vytvořit něco co bude jednoduché ale hlavně přehledné. PŘESTO PLÁNUJEME, ŽE I TAK BUDE PRO VÁS APLIKACE ZDARMA.
Náš projekt je neziskový (jsme spolek/sdružení), tak Vás tímto žádáme pokud i vy ostatní chcete pomoci, tak případně přispějte symbolickou cenu 33 Kč na tvorbu aplikace pomocí QR kódu (přiložit mobil na snímek) nebo pokud máte raději platbu na účet místo QR KÓDU, tak můžete zde : 1102760013/3030.

APLIKACE - JE NA CESTĚ TVORBA APLIKACE
Doba si to žádá a fans také. Máte zájem o aplikaci do vašich mobilních telefonů, tabletů.
Nechceme nějakou obyčejnou aplikaci ale chceme něco co bude přínosné do vašich oblastí. Ideální pro hasiče, zemědělce ale i pro každého obyvatele. Je v ČR hodně aplikací ale ne taková, jakou chceme my.
A protože časově a finančně je to hodně náročné, něco stojí různá povolení a náš projekt je neziskový (spolek/sdružení), tak Vás tímto žádáme o pomoc. Přispějte nám symbolickou cenu 33 Kč na tvorbu aplikace. Stačí jen přiložit mobil a neskenovat vygenerovaný QR kód.
Momentálně připravujeme verzi aplikace. Z výsledků testování ale vyplývá, že pro široké použití v praxi je potřeba vyvinout aplikaci i pro tablety Android a iOS. Je toho mnoho a proto na všechno potřebujeme další finance.
Můžete nás tak podpořit tím, že nám přispějete symbolickou částkou 33 Kč viz vygenerovaný QR kód.
Díky vaší pomoci vytvoříme něco neobyčejného a moc se na to těšíme :) Vaše Meteo.
Image

Upozornění

 Majacek-1_3                                    Majacek-1_8 

  

 

O n l i n e