QR Platby na aplikaci

11.8.2021

Info o aplikaci a brzké spuštění

Máme pro Vás aktuální informace o aplikaci. Tvůrci informují, že vše by se mělo stihnout umístit na Google Play hned na samém začátku září, aby aplikace byla pro Vás volně - zdarma ke stažení.

Zatím půjde o tzv Beta verzi a to z důvodu, že při chodu aplikace chceme dodělávat nějaké drobnosti a další nové funkce. Možná si říkáte proč v září dojde ke spuštění? Dva tvůrci vše dělají ve svém volném čase.

Tvůrci aplikaci vypustí úplně poprvé - je to jejich tzv první dítě a tedy jak říkají, tak půjde o jejich vypuštění do světa hned 1.9.2021 a my se na to těšíme.

Zatím přidáváme pár snímků z testování. Výhoda je ta, že budeme dále na aplikaci při chodu pracovat a dodávat další plnohodnotné funkce pro vaší spokojenost.

Děkovat se musí a my děkujeme rádi. 616 fans. Právě těchto bezmála 616 fans z celkového počtu více jak 125 tisíc fanoušků naší stránky pomáhá při tvorbě/úhradě naší aplikace a vše s tím spojeným. Moc za to děkujeme a pokud by se někdo našel, kdo chce naší tvorbu podpořit protože náš projekt Meteo Včasné varování je neziskový (jsme spolek/sdružení a vše pro Vás děláme ve svém volném čase) , tak ještě může pomocí QR kódů, který je pouze 33 Kč . Jednoduše naskenovat snímek a je hotovo. Nebo zde máte číslo b.účtu : 1102760013/3030
????To důležité od tvůrce, který píše co vše aktuálně aplikace dokáže:
????- získat polohu podle GPS nebo názvu města
????- malá předpověď na 7 dní
????- aktualizace dat každých 12 hodin nebo použití nepřesné předpovědi pokud po dvanácti hodinách není k dispozici u vás internet.
????-podrobné předpovědi (denní hodinová, aktuální)
????-systém článků je snad už vyřešený - takže jakmile se dodělá přehled počasí, přidá se stahování novinek z našeho webu.
????- plus další možnosti, které testujeme.
Vše by do konce července mělo být na obchodu PLAY pro vás ZDARMA.
????- radar přijde hned v první aktualizaci - stejně jako možnost přidat vlastní API klíč pro častější aktualizace dat.
Tak nám držte palce přátelé naší stránky.
Podporovat můžete nás naskenování = 33 Kč zde:
127602914_3853805948004389_1676997769332119338_n_2
Aqwwww


Upozornění

 Majacek-1_3                                    Majacek-1_8 

  

 

O n l i n e

Chcete využít náš prostor pro vaše zviditelnění?

Není problém - kontaktujte nás: info@meteovcasnevarovani.cz